Na czym pracuje?

Obsługą muzyczną wydarzeń zajmuje się od 2007 roku. Jako fachowiec cenię sobie możliwość pracy na profesjonalnych urządzeniach, dzięki czemu mogę Państwu zaoferować najwyższą jakość świadczonych usług.


Stanowisko DJ - HUMPTER® PRO60 EXPANSION PACK


HUMPTER® to producent najwyższej jakości stołów dj-skich. Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania sprawia, że stanowisko wygląda bardzo profesjonalnie.

Nagłośnienie system Yamaha DXR 10 mk2 + DXS 12 mk2


Zestawy głośnikowe Yamaha DXR i DSX wyposażone są we wzmacniacze pracujące w klasie D o dużej mocy. Zestaw gwarantuje krystaliczną jakość dźwięku i nadaje się do szerokiej gamy zastosowań.


Nagłośnienie - RCF Evox 8

RCF to włoski producent, który systemy nagłośnieniowe produkuje od 1949 roku. System Evox J8 oferuje oszałamiającą jakość dźwięku z krystalicznie czystą reprodukcją głosu i muzyki. Łącznie dwa zestawy osiągają maksymalną moc 2800W. Kąt pokrycia wynosi 120°x30°

Konsoleta DJ - Pioneer XDJ-RX2


Pioneer® to producent wysokiej jakości sprzętu audio. XDJ-RX2 to dwukanałowy kontroler “All‑In‑One”.

Mikrofony - Shure SM58 oraz model 8900

Shure to producent wysokie jakości mikrofonów i słuchawek. Istnieje na rynku od 1929 roku. Mikrofony z serii SM58 posiadają funkcjonalną kardioidalną charakterystykę kierunkowości i zostały zaprojektowane w celu uzyskania ciepłego i czystego brzmienia wokalu

Mikrofon nagłowny Shure BLX14/MX55


To zestaw bezprzewodowy z mikrofonem nagłownym zapewniający nadzwyczajną klarowność mowy. To idealnym zestaw do prowadzenia prezentacji firmowych, konferencji A/V, a także użycia go w obiektach kultu religijnego oraz w systemach nagłośnieniowych live. Zestaw oferuje znakomitą klarowność brzmienia i jest wyjątkowo komfortowy dzięki konstrukcji nausznej. 

Słuchawki Technics RP-DJ1210 E-S


Technics to profesjonalne, zamknięte słuchawki, przeznaczone do DJ-ów służące do monitorowania. Solidne wykonanie podkreśla, że firma jest liderem na rynku tego typu urządzeń. 

Oświetlenie - głowice ruchome Light4me Venom 150


Venom Spot to wysokiej jakości głowa ruchoma o 10° kącie świecenia i dużej funkcjonalności. Urządzenie posiada możliwość zmiany kolorów oraz funkcję zmotoryzowanego focusa. Do dyspozycji mamy dwie tarcze gobo – rotacyjną i statyczną. Duża ilość funkcji sprawia, że ten spot jest uniwersalnym rozwiązaniem na eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe.

Flash Professional LED Par 64 19x10W 4in1 RGBW INowoczesny reflektor typu "PAR" w technologii LED. Pozwala osiągnąć niezwykłą rozdzielczość aż 65536 stopni jasności. Dzięki temu urządzenie doskonale nadaje się do profesjonalnych instalacji teatralnych, estradowych oraz telewizyjnych.

Involight Cobbar 415
Involight Cobbar 415 to belka LED 4x15 Watt z diodami RGB. Zapewnia jasność 450 lux i oferuje wyjątkowe jednorodne mieszanie kolorów. Urządzenie wykorzystywane jest najczęściej do dekoracji światłem.

ADJ Ikon IR projektor gobo LED

Ikon IR jest bardzo wydajnym projektorem gobo wyposażonym w jasną, mocną diodę LED o mocy 80W (7500K). Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości soczewki, które oddają idealną ostrą i przejrzystą projekcję. Dzięki temu urządzeniu wyświetlimy Twoje logo lub napis, który nada wydarzeniu wyjątkowości. 

Evolights DJ700 wytwornica mgły fazer


Evolights DJ 700 to wytwornica dymu/mgły typu fazer, która wykorzystuje płyn zwykły na bazie wody. Dzięki urządzeniu otrzymujemy delikatną mgłę wzmacniającą efekty świetlne. Dym jest bezwonny i zapewnia tylko efekt wizualny.

Evolights by DJ Power X1 - wytwornica ciężkiego dymu


EVOLIGHTS X1 to profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu na suchy lód wytwarzająca gęstą, białą, długo utrzymującą się przy podłodze mgłę. Umieszczono w niej kosz o pojemności, aż 8 kg co pozwala na 8 minut ciągłej pracy i pokrycie powierzchni do 250 m2.

Ekran LED 55 cali
Nowoczesny ekran LED o wielkości 55 cali jest umieszczony w przedniej części stanowiska. Istnieje również zamontowanie go na osobnym stojaku i montaż z tyłu stanowiska lub z boku. Na ekranie możemy wyświetlać filmy i zdjęcia w jakości Full HD i 4K.