Na czym pracuje?

Obsługą muzyczną wydarzeń zajmuje się od 2007 roku. Jako fachowiec cenię sobie możliwość pracy na profesjonalnych urządzeniach, dzięki czemu mogę Państwu zaoferować najwyższą jakość świadczonych usług.


Stanowisko DJ - HUMPTER® PRO60 EXPANSION PACK

HUMPTER® to producent najwyższej jakości stołów dj-skich. Nowoczesny design i wysoka jakość wykonania sprawia, że stanowisko wygląda bardzo profesjonalnie.


Nagłośnienie - RCF Evox 8
RCF to włoski producent, który systemy nagłośnieniowe produkuje od 1949 roku. System Evox J8 oferuje oszałamiającą jakość dźwięku z krystalicznie czystą reprodukcją głosu i muzyki. Łącznie dwa zestawy osiągają maksymalną moc 2800W. Kąt pokrycia wynosi 120°x30°

Konsoleta DJ - Pioneer XDJ-RX2


Pioneer® to producent wysokiej jakości sprzętu audio. XDJ-RX2 to dwukanałowy kontroler “All‑In‑One”.

Mikrofony - Shure SM58 oraz model 8900

Shure to producent wysokie jakości mikrofonów i słuchawek. Istnieje na rynku od 1929 roku. Mikrofony z serii SM58 posiadają funkcjonalną kardioidalną charakterystykę kierunkowości i zostały zaprojektowane w celu uzyskania ciepłego i czystego brzmienia wokalu

Oświetlenie - głowice ruchome Light4me Venom 150


Venom Spot to wysokiej jakości głowa ruchoma o 10° kącie świecenia i dużej funkcjonalności. Urządzenie posiada możliwość zmiany kolorów oraz funkcję zmotoryzowanego focusa. Do dyspozycji mamy dwie tarcze gobo – rotacyjną i statyczną. Duża ilość funkcji sprawia, że ten spot jest uniwersalnym rozwiązaniem na eventy, koncerty i imprezy okolicznościowe.

Involight Cobbar 415Involight Cobbar 415 to belka LED 4x15 Watt z diodami RGB. Zapewnia jasność 450 lux i oferuje wyjątkowe jednorodne mieszanie kolorów. Urządzenie wykorzystywane jest najczęściej do dekoracji światłem. 

Evolights DJ700 wytwornica mgły fazer


Evolights DJ 700 to wytwornica dymu/mgły typu fazer, która wykorzystuje płyn zwykły na bazie wody. Dzięki urządzeniu otrzymujemy delikatną mgłę wzmacniającą efekty świetlne. Dym jest bezwonny i zapewnia tylko efekt wizualny.